Budova Optys, spol. s r. o. Budova Optys, spol. s r. o.

Optys, spol. s r.o. je společnost s širokým portfoliem polygrafických služeb. Nedílnou součástí tohoto sortimentu je tisk ceninových výrobků a dokumentů s vysokým stupněm ochrany. Kombinací různých tiskových technologií a dokončovacích zařízení tiskneme unikátní výrobky, které na trhu doposud nejsou uvedeny.

Nejběžnější a nejlevnější způsob zabezpečení tiskovin je implementací ceninových prvků do grafiky. Naše společnost má speciální oddělení, jež takovou grafiku navrhuje. Základní ochranné grafické prvky jsou znázorněny zde.

Nejčastěji realizované dokumenty ceninové povahy jsou: akcie, certifikáty, osvědčení, záruční listy, poukázky, stravenky, šeky, losy, jízdenky, poštovní známky a další.

Jako jedni z mála na českém trhu jsme schopni naše výrobky zhodnotit hologramem, což je ochranný prvek nejvyššího zabezpečení. Ovšem v dnešní době se nepoužívá hologram pouze jako zabezpečovací prvek, ale také jako prvek designový nebo marketingový. Optys, spol. s r.o. také realizuje převedení loga nebo jiného designového prvku do hologramu.Využijte naše bohaté zkušenosti s návrhy a realizací ceninových dokumentů a kontaktujte nás.


 

Nejlevnější forma výroby cenných papírů je dotisk v černé barvě do námi předtištěného vybraného rámečku na digitální tiskárně.

Pro vytvoření cenové kalkulace je potřeba na email kalkulace@optys.cz zaslat:

  • počet kusů
  • číslo a název Vámi zvoleného rámečku
  • specifikaci dotisku údajů: černobíle / barevně
  • jednostranně / oboustranně
  • technologie tisku (pokud máte nějakou preferovanou)
  • ofset / digitální technologie

V případě, že jste si nevybrali z námi předtištěných rámečků, požadujete-li svou vlastní grafiku nebo speciální ochranné prvky, neváhejte nás kontaktovat, vytvoříme Vám cenné papíry na míru.

Je nutné, aby objednávka byla podepsána statutárním orgánem, popřípadě bylo doloženo pověření o zastupitelnosti.

Čisté předtisky rámečků jsou neprodejné.

Napište nám


Kontaktujte nás

OPTYS, spol. s r. o.
Tomáš Slípek


U sušárny 301
747 56
Dolní Životice
Česká republika

(+420) 724 215 533

(+420) 553 777 373

tomas.slipek@optys.cz

www.tiskcenin.cz